آفر تخصصی تور

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» جاذبه های گردشگری - کاخ ورسای پاریس

جاذبه های گردشگری - کاخ ورسای پاریس

جاذبه های گردشگری - کاخ ورسای پاریس

فرانسه جزو مشهورترین و جذاب ترین مقاصد گردشگری در اروپا به شمار می‌رود. این کشور آنقدر آشنا است که احتیاجی به تعریف کردن از آن نیست. فرانسه در اروپای غربی واقع شده و دارای آب و هوایی معتدل است. همین آب و هوای لطیف موجب جذب گردشگران زیادی به آن شده است. اگرچه مکان های دیدنی فرانسه خیلی متنوع و مشهور هستند؛ ولی در ادامه قصد داریم شما را با کاخ ورسای فرانسه آشنا کنیم؛ پس همراه ما باشید.

کاخ ورسای فرانسه 

کاخ ورسای Palace of Versailles بزرگترین کاخ سلطنتی دنیا است و در نزدیکی شهر پاریس قرار گرفته است. این کاخ از ساختمان های متعدد و زیبایی تشکیل شده است. در محوطه‌ی این کاخ بزرگ دریاچه‌ی مصنوعی زیبا و چندین آبنمای بزرگ قرار دارد. مهمترین قسمت کاخ تالارهای آن می باشد که آینه مشهورترین آنها به شمار می آید. در حال حاضر این بنا جزء فهرست جهانی یونسکو است و گردشگران می توانند به عنوان یک موزه از آن بازدید کنند. تالار اپرای این قصر هم خیلی زیباست و می توان گفت که در بین ساختمان های سبک اروپایی بی نظیر است. آمارها نشان می دهند که هر سال به صورت متوسط 7.5 میلیون نفر از کاخ ورسای بازدید می کنند.

تگ ها :   جاذبه‌های گردشگری گردشگری فرانسه پاریس کاخ ورسای

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
دیگه تو باشگاه اشتباه نزن!! آموزش تصویری حرکات بدنسازی با آناتومی دیگه تو باشگاه اشتباه نزن!! آموزش تصویری حرکات بدنسازی با آناتومی ✓ ارم بلاگ | در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! ✓ ارم بلاگ | در 60 ثانیه وبلاگ خودتو بساز !! جهت ورود به اینستاگرام من اینجا را کلیک کنید جهت ورود به اینستاگرام من اینجا را کلیک کنید راجع به اعداد رند اشتباه نکن! ✓ورود به کانال یوتیوب راجع به اعداد رند اشتباه نکن! ✓ورود به کانال یوتیوب
  گردشگری ارم بلاگ   |   تهران وکیل   |   فروش تجهیزات ویپ   |   مشاور ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


راجع به اعداد رند اشتباه نکن! ✓ورود به کانال یوتیوب راجع به اعداد رند اشتباه نکن! ✓ورود به کانال یوتیوب مشاهده